Клуб історичної реконструкції середньовіччя «Князь» проводить набір всіх бажаючих

06.04.2018

Клуб історичної реконструкції «Князь» запрошує всіх бажаючих пов’язати своє життя з одним із найвидовищніших видів спорту.

Князь – це більше десяти років тренувань і участі у різних міжнародних фестивалях історичної реконструкції, а також у спортивних турнірах з історичного середньовічного бою і таких престижних фестивалях як «Грюнвальдська битва», «Залізний град», «Битва націй» та багато інших.

Кожен наш рік багатий поїздками і подіями, серед яких – найбільші і популярні фестивалі, а також чимало спортивних турнірів і подорожів, в ході яких можна познайомитися з цікавими людьми, різними містами, побувати в історичних місцях або просто активно відпочити.

Тренування проходять в сучасному обладнаному залі, де вам нададуть всю необхідну екіпіровку для тренувань, змагань і турнірів. Крім того, спільно з загально-фізичною підготовкою проходять відпрацювання бойової тактики, борцівської та ударної техніки, crossfit, історичне фехтування та володіння спортивним мечем і щитом (м’яке спорядження)

Ми знаходимося в пішій доступності від станції метро «23 Серпня», за адресою: провулок Шекспіра 7 (вул. 23 серпня 10/12).

Довідки за телефоном: (067) 539-40-24

Група в Facebook

зберегти цю сторінку в PDF