Команда ХНУРЕ успішно виступила в фіналі змагань Deadline24

24.04.2018

   Студенти кафедри Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки Андрій Шанін (гр. ПІ-15- 5), Олег Валлас (гр. ПІ-15-2), Матвій Асландуков (гр. ПЗПІ-16-1) виступили в Світовому фіналі міжнародного марафону по програмування Deadline24, який пройшов 7-8 квітня в Польщі на території стадіону Шльонський в місті Хожув.

   Студенти в складі команди Energy стали єдиною українською командою, яка потрапила в топ-30 кращих команд за результатами відбіркового етапу та була запрошена до фіналу, обійшовши команди ЛНУ ім. І.Франка та КНУ і Т.Шевченка, де фінішувала на 13 абсолютному місці.

   За 24 години марафону учасники мали продемонструвати свої знання, навички, креативність і наполегливість. Як і в минулі роки, тридцяти командам, які пройшли у фінал, потрібно було надати алгоритми для трьох завдань. На відміну від класичної олімпіади ACM ICPC, формат Deadline24 не припускав точного рішення для запропонованих завдань. Виходячи з цього, команди, в кожну з яких входить по три людини, змагаються в тому, хто вирішить завдання краще. В цьому році у фіналі зустрілися 30 команд з багатьох країн. Найсильніші команди представляли університети зі світовим ім’ям, такі як ИТМО, МФТІ, Бухарестський університет, МДУ, СПБ АУ, Ягеллонський університет і навіть Оксфорд. Багато учасників фіналу є співробітниками великих IT-компаній – Google, Facebook, Yandex, Booking.com, Wargaming, VK, AIM Teсh та інших. Команді нашого університету вдалося обігнати багато досвідчених команд – все 3 команди Московського фізико-технічного інституту, команду Санкт-Петербурзького ИТМО, збірну команду співробітників Яндекса, студентів МДУ і кілька польських команд.
    Нагадаємо, що відбірковий тур змагань пройшов 28 лютого. Тоді після п’ятигодинного мозкового штурму команда ХНУРЕ зайняла 21 місце серед понад 400 команд і була запрошена до фіналу.
Вітаємо хлопців та їх тренера доц.каф. ПІ – Вечур А.В. з високими досягненнями.

   Бажаємо їм подальших успіхів!

зберегти цю сторінку в PDF