Студентський клуб

Студентський клуб – центр культурно-патріотичний виховний центр, що працює в сфері естетичного, етичного виховання студентської молоді. Займаючись в творчих колективах студентського клубу, кожен студент має можливість розкрити свої таланти та здібності. 

Положення про студентський клуб

План роботи студентського клубу

Контакти

каб. 377/375, 3 поверх

+38 (057) 702-08-14

studclub@nure.ua

Мурашко Олександра Сергіївна 

Директор студентського клубу 
Мурашко Олександра Сергіївна

Основні функції

При студентському клубі працюють колективи: бального танцю «Електрон» і «Flowers», колектив сучасного танцю «Маскарад», танцювальні колективи для співробітників та їхніх дітей; вокальний ансамбль «Мрія»; клуб інтелектуальних ігор, який є дев'ятиразовим чемпіоном Харкова з ігор «Що? Де? Коли?» та семиразовим чемпіоном міста з гри «Ерудит-квартет». Команда КВК «R2D2», яка стала віце-чемпіоном Української ліги КВК; студентський театр «Esc», ансамбль скрипалів «Крещендо» і багато інших.

Студентський клуб посідає одне з чільних місць серед вузів Харкова по роботі з молоддю, є багаторазовим переможцем та дипломантом всеукраїнських і міжнародних фестивалів і конкурсів, володарем понад 200 кубків. Клуб проводить концертно-розважальні програми, благодійні акції, об’єднує понад 20 клубних формувань. Клуб організовує свята та концерти для структурних підрозділів вишу, Дня молоді, Дня студентів, посвяти у студенти, Дня космонавтики, Дня радіо, тематичні та Шевченківські вечори. Університетською традицією стало проведення таких свят, як: 8 Березня, Новий рік, День гумору, День Перемоги, День відмінника, випускні вечори і дні факультетів.

Велика увага приділяється проведенню профорієнтаційної роботи серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники клубу проводять обласну міжвузівську виставку «Освіта Харківщини», театралізоване шоу «Міс Чарівність ХНУРЕ» , вечори акустичної музики «Співай, гітара!», Міжнародний студентський форум «Електроніка і молодь у ХХІ сторіччі»,  Ярмарки вакацій,  Міжнародні радіоелектронні форуми, літературні виставки. Творчі колективи студентського клубу беруть участь у Міжнародному Дні матері, обласному проекті «Слобожанське родинне свято», та конкурсі «Міс студентство» тощо. 

Студентський клуб запрошує всіх, хто хоче продемонструвати свої таланти і здібності і взяти участь у всіляких заходах, які проводяться в ХНУРЕ.

Студентський клуб