Відділення навчання іноземною мовою

  Контакти

  ауд. 238

  +38 (057) 702-10-67

  f_tme@nure.ua

  Начальник

  Аркадій Владиславович Снігуров

  к.т.н., доцент, декан факультета инфокоммуникаций

  Факультет інфокомунікацій здійснює підготовку бакалаврів, магістрів і докторів філософії з числа іноземних громадян англійською і російською мовами за спеціальностями: «Телекомунікації та радіотехніка» та «Кібербезпека».

  За спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» студенти вивчають принципи й методи побудови дротових і бездротових телекомунікаційних мереж, технології мобільного зв'язку 2G, 3G, 4G, 5G, технології аналогового і цифрового телебачення, супутникового та радіорелейного зв'язку, проектування і адміністрування телекомунікаційних мереж, ведення бізнесу в телекомунікаціях.

  Випускники даної спеціальності отримують кваліфікацію «Бакалавр з телекомунікаційної інженерії» та «Інженер-дослідник з телекомунікацій».

  За спеціальністю «Кібербезпека» студенти вивчають технології захисту інформаційних і телекомунікаційних систем та мереж від сучасних кібератак, побудову систем менеджменту інформаційної безпеки на основі міжнародних стандартів серії ІSО27к, Web-безпеку, безпеку хмарних технологій, захист від шкідливого програмного забезпечення, етичний хакінг, захист мобільних мереж і інші технології.
  Випускники даної спеціальності отримують кваліфікацію «Інженер з інформаційної безпеки», «Інженер-дослідник з інформаційної безпеки».

  На факультеті інфокомунікацій розгорнуті мережева академія CISCO, лабораторія D-Link, академія Oracle, лабораторія мереж наступного покоління, лабораторія систем доступу, лабораторія технічного захисту інформації, лабораторія мобільного зв'язку та інші лабораторії і центри.

  Факультет бере участь в європейських програмах Tempus та Erasmus + зі спільної підготовки навчальних курсів та обміну студентами і викладачами з європейськими університетами.